Het amateurvoetbal komt opnieuw stil te liggen

Amateurvoetbal weer op slot

Zoals iedereen gisteravond heeft kunnen zien, komt het amateurvoetbal voor senioren de komende weken opnieuw stil te liggen. De overheid heeft besloten alle wedstrijden en trainingen voor senioren vanaf woensdag 14 oktober 2020 22:00 uur te verbieden.

Helaas betekent dit voor onze vereniging, dat alle activiteiten stil komen te liggen. Om misverstanden te voorkomen, zijn alle trainingen van vandaag (woensdag 14 oktober 2020) afgelast.

Eerder werd clubs al verplicht om de kantines gesloten te houden. De nieuwe maatregelen zorgen ervoor dat de hele club op slot gaat. Onze leden die onderdeel uitmaken van de SJO (en dus onder de 18 jaar zijn) adviseren wij om contact op te nemen met hun eigen trainer/leider.

Het bestuur zal alles in het werk stellen om, zodra het weer mogelijk is, trainingen en/of wedstrijden weer op te starten. Voor nu wensen wij iedereen veel sterkte en blijf gezond!